Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

Antalya Masaj – Şarap Masajı

Antalya Masaj – Şarap Masajı

Antalya Masaj Salonu

Tarafından yapılan şarap masajı ile tüm gözeneklerinizin açıldığını hissedeceksiniz. Profesyonel Antalya Masöz tarafından yapılan şarap masajı ile rahatlamanın keyfini çıkarın. Şarap ülkemizde pek fazla kullanılmadığından dolayı ön yargı ile yaklaşabilirsiniz. Fakat bu masajının faydalarını anlattığımızda ne demek istediğimizi çok iyi anlayacaksınız.

Şarap masajı ilk olarak Fransa’da başlamıştır. 1999 yılında sadece zenginlerin yararlandığı bu masajı artık herkes yaptırabiliyor. Peki, dünyada bu kadar popüler olan şarap masajının faydaları nelerdir? Şarabın içerisinde bulunan üzüm antioksidanları sayesinde cildimizdeki tüm gözenekler açılmakla birlikte cilt güzelliğimiz artmaktadır. Ayrıca yapılan bilimsel araştırmalara göre şarap masajı yaşlanmayı önlemektedir.

Şarap masajı özünü üzüm çekirdeğinden almaktadır. Bu nedenle Antalya Masaj hem kırmızı hem de beyaz şarap yağı ile sizlere hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır. Üzümler hasat edildiği zaman üzümün çekirdekleri çöpe atılmaktadır. Aslında insanlar üzüm çekirdeğinin faydasını bilseler onla neler neler yapmazlar ki… Şöyle anlatalım. Üzüm çekirdeklerinin bir avucu altın değeri kadardır. Tabi ki üzüm çekirdeğini bu kadar pahalı yapan polifenol adlı maddedir. Polifenol adlı madde antioksidan açısından çok zengindir. Antioksidan ise tüm cilt gözeneklerimizi açarak sivilce, siyah nokta gibi kötü görünümlü cilt sorunlarını ortadan kaldırıyor. Üstelik kırışıklık, sarkma gibi yaşlanma sorunlarına da bire bir!

Antalya Masöz tarafından kişiye 50 veya 100 ml arasında değişen ölçüde şarap yağlarıyla masaj yapılmaktadır.  Şarap yağının daha faydalı olması açısından içerisine biberiye yağı, ardıç yağı, sardunya yağı, servi yağı ve limon yağı eklenmektedir. Kullanılan yağların içerisinde kesinlikle kimyasal madde kullanılmamakla birlikte tamamen doğal ve bitkiseldir. Şarap yağının içerisine katılan bu maddeler masaj sonrasında bilene vücudunuzu nemli hissettirerek cildinize gözle görülecek biçimde parlaklık kazandırıyor.

Antalya Masaj Salonu tarafından yapılan şarap masajına geçilmeden önce misafirimizin daha rahatlaması açısından Sauna veya Türk Hamamına gönderiliyor. Uygulanan masaj sonucunda kişinin rahatlaması sağlanırken aynı zamanda kişinin cilt tipide dengelenmektedir. Eğer kuru bir cildiniz varsa nemleniyor, yağlı bir cildiniz varsa fazla yağ ortadan kalkıyor. Sizde Antalya Masaj Salonu gelerek Antalya Masöz tarafından yapılan şarap masajını kesinlikle denemelisiniz.

ABOUT AUTHOR

COMMENTS ( 8 )

 • önder

  2 gün sonraya randevum var görüşürüz kızlarrr. 🙂

 • Emir

  2 gün sonraya randevum var görüşürüz kızlarrr. 🙂

 • Zihni

  gitmekle gitmemek arasındayım, ama gidicem :))

 • Fırat

  Antalya Masaj – Şarap Masajı ve arzularınızı tatmin ediyorlar.

 • Nedim

  ben gittim, şimdi kuzenlere haber verdim onlar da randevularını aldı gelicekler.

 • çakır

  kızlara bayıldım, beğenmeyene erkek demem. antalya masaj salonu

 • Nedim

  mutlu son istiyorummmmmm, gelicem antalya masaj salonu

 • Hasan

  abi böyle bir olay yok ya yani ancak bu kadar iyi hizmet olabilir. 😀

GIVE A REPLY