Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

Antalya Masaj Salonu – Stres ve Ağrı Masajları

Antalya Masaj Salonu – Stres ve Ağrı Masajları

Antalya Masaj Salonu ile yapılmış olan stres ve ağrı masajı sayesinde etkin bir sonuç alacağını bilmeniz bizim için önemlidir. Çünkü Antalya Masaj Salonu hizmeti sunan masözler tamamen teknik bilgilere dayalı olarak sizlere masaj uygulaması sunmaktadırlar. Ağrılar için uygulanan masaj tedavilerinin çoğunda dokuların almış olduğu hasarların onarılmasına dönük bir uygulama yapılmaktadır. Buradaki amaç hasarlı bölgeye yeniden kan akışını düzenli bir hale getirmektir. Salonumuz bu yöntem için uğrayabileceğiniz en iyi mekândır.

Antalya Masaj Salonu

Antalya masöz bayanları üzerinizdeki yorgunluğun giderilmesinde etkin bir rol oynar. Ağrı ve stres masajlarında en önemli konu masajın uygulanma şekli ve bölgesidir. Bu nedenle de masaj sırasında yanlış bölgeye masaj yapılmaması gerekir. Antalya masöz bayanlarının sakinleştirici ve gevşetici ritmik dokunuşları ile kısa sürede sonuca ulaşabileceğiniz gibi, yapılan masa sizi psikolojik anlamda da rahatlatacaktır.

Antalya masaj salonu ile yapılan masajı bütünü itibariyle 3 kategoriye ayırabiliriz.  Bunlar ise hafif, orta ve derin masajlardır. Hafif masajların amacı sizde rahatlatma sağlamaktır bu bir başlangıç masajıdır. Orta masajda ise kısa süreli ağrı hissedebilirsiniz ancak bu ağrılar 2 gün içerisinde geçecektir. Derin masaj genellikle ağır iş yapanlar ve de sporcularda uygulanan masaj türüdür.

Stres genellikle insanı psikolojik olarak yıprattığı gibi aynı zamanda fiziksel olarak ta bir duruş bozukluğu yaratır burada omuzlar öne doğru çıkmış, ense ve de öne hareketler kısıtlanır. Orta masaj bu iş için idealdir.

Ağrılarda ise genellikle oksijen yetersizliklerinden kaynaklandığı veya darbelere maruz kalındığı için daha hafif bir masaj etkili olacaktır.

ABOUT AUTHOR

COMMENTS ( 12 )

 • Baki

  beyler parası da güzel kızları da güzel off diyorum offff. 🙂

 • Fevzi

  antalya masaj salonu arasında 1 numara, şimdiye kadar neden gitmedim diye pişmanım.

 • Gani

  mutlu son istiyorummmmmm, gelicem antalya masaj salonu

 • Yurdakul

  mutlu son istiyorummmmmm, gelicem antalya masaj salonu

 • Haşim

  merhaba ben istanbul’dan geldim sırf kızlarınızı görmek ve birlikte olmak için, sizi çok meth ettiler bana.

 • çağdan

  ben gittim, şimdi kuzenlere haber verdim onlar da randevularını aldı gelicekler.

 • Tahsin

  merhaba ben istanbul’dan geldim sırf kızlarınızı görmek ve birlikte olmak için, sizi çok meth ettiler bana.

 • çağdan

  ilk başta gitmekte çekindim ama gittiğimde artık kopamıyorum, antalya masaj salonu bir harika Antalya Masaj Salonu – Stres ve Ağrı Masajları

 • Halim

  2 gün sonraya randevum var görüşürüz kızlarrr. 🙂

 • Fahrettin

  2 gün sonraya randevum var görüşürüz kızlarrr. 🙂

 • Fuat

  harika bir yer süper antalya masaj salonu

GIVE A REPLY