Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

Antalya Masaj Salonu – Self Servis

Antalya Masaj Salonu – Self Servis

Antalya Masaj SalonuAntalya Masöz

Mutlu Son Masaj Antalya‘da bizim işimiz. Antalya Masaj Salonu ve Antalya Masöz Bayan hizmetiyle sizlerleyiz. Twitter’ de milyonları aşkın kullanıcıya ve anlık bilgilere ulaşılabilmektedir. Bilgi yoğunluğundan ötürü kimileri doğru kimileri yanlış olduğu gibi yalan ve gerçeklerle birlikte bazen tweetler birbirii ardına yazıldığı karışıklığa neden olabiliyor.Bununla birlik atılan tweetlerin yanında bir de Twitter kullanıcıların diğer kullanıcıları rahatsız edecek pek çok tutum ve davranışları da kendini gösteriyor. Özel yaşamına dair hakaret etmek , argo cümleler kurmak, uygunsuz içeriklerle rahatsız etmek, Antalya Masaj Salonu Mutlu Son sürekli kötülemek, linç kampanyasına kadar varabilecek pek çok olumsuz davranışlar da kendini göstermektedir. Farklı düşüncelere saygı göstermeden, sükunete izin vermeden pek çok kullanıcıyı rahatsız edebilmektedirler. Bu durum sosyal ağlarda bireyin kendini rahat hissetmemesine neden olabilmektedir. Bununla birlikte psikolojiyi de etkilemesi bu durumun olumsuz etkilerini ortaya çıkarmaktadır.

Antalya Masaj Salonu Sosyal ağlarda bu gibi sorunlarla karşılaşmamak adına size bir çok seçeneği veriyor gizliliğin önemini size gösteriyorlar bu konuda. Özellikle rahatsız eden kullanıcıların size erişmesini engellemek, sizinle iletişime geçmesini kısıtlamak gibi seçenekler sunmaları olumludur.

Twitter’de tweetlerinden rahatsız olduğunuz veya özel yaşamınıza hakaret eden söylemlerde bulunan diğer kullanıcıları engelleyerek buna engel olabilirsiniz. Engellediğiniz kullanıcı hiçbir şekilde attığınız tweetlerini göremez. Neredeyse profilinizin tamamını – profil fotoğrafı hariç – göremez. Uyarı yazısı “kullanıcının tweetlerini görmek ve kullanıcıyı takip etmeniz engellenmiştir” görünür. Antalya Masaj Salonu Engellediğiniz kullanıcı ile ortak takipleştiğiniz bir kullanıcı tweetinizi retweet ettiğinde, engellenen kullanıcının anasayfasında görünür ama o engellenen kullanıcı retweet edemez ve favori yapamaz. Hatta profiline girmeye çalıştığında engellendiğine dair bir uyarı ile karşılaşır tekrar. Engellediğiniz kullanıcı tweetlerinizi göremediği gibi sizinle “DM” üzerinden iletişime de geçemez. Aynı şekilde bir başka kullanıcı sizi engellediğinde yine size onun tweetlerini göremez, “DM” üzerinden iletişime geçemezsiniz. Hashtag etkinliklerinde atılan Antalya Masaj tweetlerde eğer bir kullanıcı engelli ise Twitter Gündemi’nde attığı tweeti de göremezsiniz. Aynı şekilde sizi engelleyen kullanıcının da hashtag etkinliğinde yer alan tweetlerini göremezsiniz.


Bir kullanıcıyı iki şekilde engelleyebilirsiniz. Antalya Masöz Atmış olduğu tweet üzerinden veya profiline girerek engelleyebilirsiniz. Atılan tweetin altında yer alan daha fazla (•••) simgesine tıklayıp “Engelle” öğesini seçiniz. Profilden engellemek için de profiline girip, profil sayfasındaki simgesine tıklayın. Açılan menüde “Engelle” öğresini seçin. Açılan onay kutusunda tekrar “Engelle” butonuna tıklayın. Ve artık kullanıcı engellenmiş konumdadır. Engellediğiniz kullanıcının engelini kaldırmak için profiline girin ve “Engellendi” butonuna tıklayın. Veya anasayfada sağ üstte yer alan profil fotoğrafınıza tıklayın. Açılan menüde “Ayarlar” a girin. Sol sekmeden yer alan başlıklardan “Engellenmiş hesaplar” konusuna girip engellemiş olduğunuz Antalya Masaj Salonu kullanıcıları görebilirsiniz.

ABOUT AUTHOR

COMMENTS ( 11 )

 • Kazım

  2 gün sonraya randevum var görüşürüz kızlarrr. 🙂

 • Yavuz

  lütfen bana numarayı yazar mısınız, randevu alıcam. Antalya Masaj Salonu – Self Servis

 • Naim

  gitmekle gitmemek arasındayım, ama gidicem :))

 • Fikret

  bence siz de gidin çok beğeneceksiniz. Antalya Masaj Salonu – Self Servis

 • Kaan

  abi böyle bir olay yok ya yani ancak bu kadar iyi hizmet olabilir. 😀

 • Peker

  gitmekle gitmemek arasındayım, ama gidicem :))

 • Talu

  ilk başta gitmekte çekindim ama gittiğimde artık kopamıyorum, antalya masaj salonu bir harika Antalya Masaj Salonu – Self Servis

 • Faik

  yer ve adres alabilir miyim; bir de ücret nedir?

 • Necdet

  antalya masaj salonu arasında 1 numara, şimdiye kadar neden gitmedim diye pişmanım.

 • Mecnun

  ya arkadaşlar bu yer nerde, gitmek istiyorum.??? Antalya Masaj Salonu

 • Namık

  kızlara bayıldım, beğenmeyene erkek demem. antalya masaj salonu

GIVE A REPLY