Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

Antalya Masaj Salonu-Omuzlara ve Boyun Masaj Teknikleri

Antalya Masaj Salonu-Omuzlara ve Boyun Masaj Teknikleri

Antalya Masaj Salonu sizlere en güzel omuz ve boyun masajı yapma tekniklerini de sunuyoruz. Genellikle evde ya da kendi başınıza yaptığınız masajlar etkili olmayacak hatta yanlış yapmanız durumunda daha çok ağrıya neden olacaktır. Antalya Masaj Salonu farkı ile yapılan masaj sizde anında bir rahatlama sağlayacaktır. Dilerseniz omuz ve boyun masajı hizmetimiz hakkında bilgi verelim.

OMUZ MASAJI NASIL YAPILIR?

Antalya masaj bayanları omzunuza yapılacak olan masaj için ilk önce sizin gerilmiş olan kaslarınızı gevşeterek işe başlayacaktır bunun için ise en etkin yöntem masaj yağlarıdır. Bu yağlar sizi hızlı bir şekilde gevşetecektir. Ardından Antalya masöz bayanları ağrı olan bölgenin ısınması için ovalama işlemine geçecektir. Çünkü ısınma en iyi gevşeme yöntemidir bu sizin oldukça hızlı bir şekilde rahatlamanızı sağlayacaktır.  Ardından ise biraz daha yoğunlaştırılmış olan masaj işlemine geçilecektir. Yoğunlaşma işlemi yoğurma şeklinde başlayacaktır. Yoğurmanın şekli ise başparmakla birlikte diğer parmakların dairesel şekilde çevrilmesidir. Bunun amacı deri altınıza en iyi şekilde temas edilmesidir. Bir örnek vermek gerekirse iki elinizin parmaklarını omuzun çizgisinden başlayarak tüm omzunuz boyunca her iki tarafa hareket ettirmek şeklinde.

Antalya Masaj Salonu

BOYUN MASAJI NASIL YAPILIR?

Antalya Masaj Salonu  Boyun masajı yaparken ilk etapta başınız ile omzunuz arasında kalan kısmı hafifçe sıkmalısınız bunu birkaç kez tekrarlayın ( Sık-Bırak) daha sonrasında ise sadece bir parmağınızı ağrı hissettiğiniz bölgeye bastırın ve üzerinde yaklaşık olarak 20–30 saniye tutun bu işlemi kaslarınız gevşeyene kadar yapın göreceksiniz ki kaslar gevşedikçe rahatlama sağlayacak.

ABOUT AUTHOR

COMMENTS ( 7 )

 • Kadri

  ya arkadaşlar bu yer nerde, gitmek istiyorum.??? Antalya Masaj Salonu

 • Malik

  muamele harikaydı, ben mi sktm onlar mı bilemedim 😀 antalya masaj salonu

 • Kemal

  gençler burdaki kızlar afet afetttt kesinlikle sizlere de öneririm. 😀

 • Mecnun

  Antalya Masaj Salonu-Omuzlara ve Boyun Masaj Teknikleri ve arzularınızı tatmin ediyorlar.

 • ünalan

  ahu hanım çok teşekkürler harika bir ilgiydi, haftaya yine ordayım. Antalya Masaj Salonu

 • ömer

  Antalya Masaj Salonu dalında üstlerine tanımam. 😉

 • Rauf

  merhaba ben istanbul’dan geldim sırf kızlarınızı görmek ve birlikte olmak için, sizi çok meth ettiler bana.

GIVE A REPLY